JOLY, CZYLI DłUGA DROGA DO SZKOłY

 

Bajki Wydawnictwa Niebieski Słoń to oryginalny, spersonalizowany prezent dla dzieci, gdyż każda książeczka przygotowywana jest na indywidualne zamówienie – w każdej z przygód dziecko wystąpi z imienia i nazwiska, znajdzie się tam także nazwa miejscowości, w której mieszka bądź, w której akcja ma się toczyć.

Ponadto książki posiadają specjalną stronę, na której umieścimy zdjęcie bohatera oraz indywidualną dedykację, która będzie pamiątką okazji, z jakiej bajka została wręczona oraz darczyńcy, od którego była otrzymana.

 

Dzięki naszym wyjątkowym bajkom każde dziecko stanie się głównym bohaterem i uczestnikiem zdarzeń baśniowej przygody!

 

Naszym celem jest uszczęśliwienie dzieci poprzez przygotowanie wyjątkowego, spersonalizowanego prezentu oraz zmotywowanie ich do czytania książek, które otwierają krainę fantazji, uczą wrażliwości do ludzi i zwierząt, życzliwości i przyjaźni, a także dają ogromną przyjemność.

 

Dane techniczne książeczek:

* duży format A4

* błyszcząca, twarda oprawa

* przejrzysta treść

* 37 stron tekstu wraz z ilustracjami

* 16 stron kolorowych, całostronicowych ilustracji

 

* To nie są zwyczajne bajki! *

Takich książek nie można kupić w żadnej księgarni!

A każda okazja jest dobra, aby sprawić dziecku prezent –

oryginalny, niepowtarzalny i wyjątkowy.

 

Opis bajki: "Joly, czyli długa droga do szkoły"

Dla głównego bohatera przychodzi czas rozpoczęcia nauki w szkole. Ponadto okazuje się, że wraz z rodzicami wyjeżdża do Afryki. Jednak on sam nie ma ochoty na takie zmiany w swoim życiu. Czy bajkowa podróż do Afryki i wiele przygód na dzikim lądzie zmienią nastawienie bohatera? Jakie czekają na niego i jego nową koleżankę Joly niespodzianki w drodze do szkoły?

Sugerowany wiek dziecka: od 5 lat