RAMAND

 

Bajki Wydawnictwa Niebieski Słoń to oryginalny, spersonalizowany prezent dla dzieci, gdyż każda książeczka przygotowywana jest na indywidualne zamówienie – w każdej z przygód dziecko wystąpi z imienia i nazwiska, znajdzie się tam także nazwa miejscowości, w której mieszka bądź, w której akcja ma się toczyć.

Ponadto książki posiadają specjalną stronę, na której umieścimy zdjęcie bohatera oraz indywidualną dedykację, która będzie pamiątką okazji, z jakiej bajka została wręczona oraz darczyńcy, od którego była otrzymana.

 

Dzięki naszym wyjątkowym bajkom każde dziecko stanie się głównym bohaterem i uczestnikiem zdarzeń baśniowej przygody!

 

Naszym celem jest uszczęśliwienie dzieci poprzez przygotowanie wyjątkowego, spersonalizowanego prezentu oraz zmotywowanie ich do czytania książek, które otwierają krainę fantazji, uczą wrażliwości do ludzi i zwierząt, życzliwości i przyjaźni, a także dają ogromną przyjemność.

 

Dane techniczne książeczek:

* duży format A4

* błyszcząca, twarda oprawa

* przejrzysta treść

* 37 stron tekstu wraz z ilustracjami

* 16 stron kolorowych, całostronicowych ilustracji

 

* To nie są zwyczajne bajki! *

Takich książek nie można kupić w żadnej księgarni!

A każda okazja jest dobra, aby sprawić dziecku prezent –

oryginalny, niepowtarzalny i wyjątkowy.

 

Opis bajki: "RAMAND"

Każdy wie, że istnieje taki świat, w którym spełniają się wszystkie, nawet najskrytsze marzenia i życzenia dzieci. Ta bajka przeniesie dziecko do czarodziejskiego świata snów Ramand, gdzie czeka je wielka wyprawa w nieznane. Tam poznaje moc swoich snów oraz przekonuje się, że warto w głębi duszy pozostać dobrym, beztroskim dzieckiem.

Sugerowany wiek dziecka: od 8 lat